X X

Aktuality

-> Novinky a aktualizace
-> Archiv novinek


Novinky a aktualizace    <- nahoru

- 22/03/2011 Webové stránky byly spuštěny pod novou licencí - Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko (CC BY-NC-ND 3.0). Nyní je můžete využít naplno díky legálnímu kopírování, distribuování a sdělování veřejnosti jejich obsahu. Pro podrobnější informace přejděte na Právní doložku a Webovou stránku Creative Commons.
Archiv novinek    <- nahoru

- 01/08/2010 Navštivte naši výstavu na Edinburghském festivalu umění! Výstava trvá do 3. září 2010. Zde najdete odkaz na festival.<- nahoru

Marek Sivák - architektura


Aktuality Současné projekty a realizace Portfolio akademických a teoretických projektů Kresby, malby a sochy Životopis a manifest mé tvorby Ke stažení a odkazy Kontakt
Vítejte na stránkách o architektuře a architekto­nické teorii M Arch Marka Siváka. Ve své práci prolínám funkční přístup k navrhování s hledá­ním hlubších významů a teorií. Předmětem mého dlouhodobého výzkumu a inspirace je Haptično - pojem popisující esenci hmatu, ostatních smyslů, něčěho hlubšího v pozadí smyslů. Hmat a abstraktní ohmatávání prostoru jsou rozměry, které odlišují architekturu od jiných umění. Má architektura je smyslová, kontextuální, inspiruje se příběhy svého okolí stejně tak jako celým městem - funguje v mnoha různých měřítkách.
Creative Commons License   2010-2011
Toto dílo, jehož autorem je Marek Sivák, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko.
Zde je Právní doložka s vymezením rozsahu licence a podmínkami.
  en/cs